Financování


Standardní platební kalendář

  1. Rezervační smlouva: Rezervační poplatek ve výši 80.000,-Kč u bytu velikosti 1+kk, 100.000,-Kč u bytu velikosti 2+kk, 120.000,-Kč u bytu velikosti 3+kk a 4+kk splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.
  2. Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí: Platba ve výši 20 % ceny bytu do 10 dnů od uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  3. Oznámení o provedení hrubé stavby: Platba ve výši 45% ceny bytu – úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení hrubé stavby, zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.
  4. Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek: Platba ve výši 25% ceny bytu – úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek – doloženého zápisem ve stavebním deníku, příp. fotodokumentací na žádost financující banky, nebo odhadce.
  5. Oznámení o kolaudaci stavby: Doplatek ve výši 10% ceny bytu se zohledněním uhrazeného rezervačního poplatku – úhrada do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.
  6. Podpis kupní smlouvy a předání bytu

Pomůžeme vám financovat bydlení v Rezidenci Bella Vista.
Připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku financování vaší nové nemovitosti prostřednictvím produktu JRD.HYPO. JRD HYPOTÉKA je rychlá, individuální a bez poplatků.
V případě neschválení hypotečního úvěru Vám garantujeme vrácení rezervačního poplatku.

Líbí se Vám nějaká nemovitost v Rezidenci Bella Vista?
Domluvte si s námi schůzku.

Kontaktujte nás