JEDINÉ, CO VÁS VYRUŠÍ
PŘI POPÍJENÍ ESPRESSA NA TERASE,
JE ZVUK AFRICKÉ DIVOČINY
ARCHITEKTURA INSPIROVANÁ
FUNKCIONALISMEM I EXOTIKOU
ZDRAVÉ BYDLENÍ
PRO KVALITNÍ ŽIVOT
JEDINEČNÉ MÍSTO
S NÁDECHEM EXOTIKY

Číst více

Jedinečné místo s nádechem exotiky

Italský název Bella Vista, v překladu krásný výhled, dokonale vystihuje exkluzivní umístění projektu. Noví majitelé se každý den budou moci těšit nejen z jedinečných výhledů, ale otevřenými okny k nim dolehnou i zvuky pravé africké divočiny. Rezidence se totiž nachází na místě bývalé viniční usedlosti v Praze 7 v Troji, v lukách severně od pražské zoologické zahrady. Exkluzivní projekt nabídne ideální místo k životu, v náručí přírody, a přesto v dostupnosti MHD a nedaleko centra.

Jedinečné místo s nádechem exotiky
Žirafa

Perla mezi honosnými sídly

Rezidence Bella Vista se nachází v prémiové lokalitě plné novobarokních vil slavných evropských architektů a významných barokních staveb, jako je kaplička svaté Kláry, bludiště, fontány, konírna či Trojský zámek, díky kterému získala čtvrť Troja své jméno. Klidnou přírodní atmosféru místu dodává také pražská zoologická zahrada, jejíž pavilony rezidenci obklopují či nedaleká zahrada botanická. Bella Vista svou italskou elegancí a zároveň exotickým nádechem rozzáří celou čtvrť a krásně doplní jak místní historické domy, tak novodobé stavby.

Perla mezi honosnými sídly

Architektura inspirovaná funkcionalismem i exotikou

Rezidenci Bella Vista tvoří dvě budovy charakteristické hravými, neuniformními balkóny a terasami různých velikostí i umístění. Architekti Jan a Jakub Klaškovi ze studia SYNC Architecture vycházeli jak z českých, tak afrických prvků, o čemž svědčí právě práce s okny a hmotové tvarování balkónů odkazující na tradici práce s ornamentem u tradičních afrických kultur. Tyto geometrické vzory jsou použity také v dláždění chodníků mezi budovami.

Architektura inspirovaná funkcionalismem i exotikou

Interiéry á la FormaFatal

Interiéry Rezidence Bella Vista jsou funkční, jednoduché, a přitom bohaté v jemných detailech. O koncept interiérového designu se postaralo studio Formafatal, které má za sebou řadu prestižních ocenění, jako je Interiérový designér roku 2020 či vítězství v mezinárodní soutěži Dezeen Awards 2020 či v soutěži Architizer Awards 2020.

Interiéry á la FormaFatal
Slon